بایگانی‌های دستبند چرمی مردانه گالری طلای هور فروش آنلاین طلا | hsaatchi

این دستبندها تغییر رنگ نمی‌دهند و حساسیتی نیز ایجاد نمی‌کنند و برای افرادی که به انواع فلزها آلرژی دارند مناسب است. این دستبندها تقریبا طرح طلا هستند و در بازار به عنوان دستبند مردانه رولکس شناخته می‌شوند.دستبند رولکس از نوع چرم نیز در بازار موجود است که با یک پلاک فلزی که برند رولکس روی آن حک شده موجود است. اگر به دستبندها و زیورآلات مردانه ترکیبی علاقه مند هستید، برند فسیل یکی از طرح های بسیار کاربردی و جذاب خود را برایتان در تابستان امسال آماده کرده است. این دستبند از دو نوار چرمی تشکیل شده است که به واسطه رنگ جذاب و دلربا قهوه ای خود، زیبایی کار را دوچندان کرده است. بسط انتخاب شده برای این کار نیز دارای طراحی مدرن و خاص است و می تواند بیش از یک بست معمولی در زیبایی کار اثر بگذارد.

  • دستبند مردانه را میتوان یکی از عجیبترین و جاودانهترین اکسسوری های تاریخ بدانیم.
  • البته انتخاب مدل دستبند طلا مردانه از هر جنس و طرحی بسته به روحیه و سلیقه و پوشش همان فرد بستگی دارد و نمی‌توان خیلی تقسیم‌بندی خاصی برای آن در نظر گرفت.
  • این دستبند با قیمت ۴۵۰ پوند به صورت آنلاین و همچنین در فروشگاه های این خانه مد ایتالیایی، به فروش می رسد.
  • امروزه نیز بر روی چرم آن ها اسامی خود را با طلا و یا نقره حک می کنند.

بایگانی‌های دستبند چرمی مردانه گالری طلای هور فروش آنلاین طلا | hsaatchi

اگر به دنبال دستبند مردانه ای هستید که آن را با ساعتتان ست کنید، این مدل را از دست ندهید. مهره‌های این دستبندها اندازه‌های مختلفی دارند و معمولاً بین ۶ تا ۱۲ میلی‌متر هستند. برخی از دستبندهای مهره‌دار معنی‌دار هستند؛ به‌عنوان‌مثال باعث تعادل زندگی یا آرامش شخص می‌شوند.

طراحی این دستبند جدید از برند فسیل نیز بسیار کاربردی می باشد و شما می توانید از آن در فصل های آتی، و به ویژه در کنار ساعت های مچی با طرح های مختلف، استفاده کنید. با توجه به وجود مدل‌های مختلف، به راحتی می‌توانید دستبند مردانه مدنظرتان را از روی وب‌سایت ما انتخاب و نسبت به خرید آن اقدام کنید. اگر نیاز داشتید تا یکی از اکسسوری‌های مردانه یا زنانه را به ‌صورت فوری تهیه کنید، می‌توانید برای خرید دستبند مردانه با ارسال فوری که یکی از خدمات ارزنده فروشگاه نوا استایل است، اقدام به خرید سایت خرید آنلاین طلا کنید. نوا استایل برای ساکنین تهران، خدمات ارسال فوری را در کنار کیفیت، تنوع و قیمت مناسب ارائه می‌دهد.

دستبندهای چرمی مردانه تاج درسا

قیمت این دستبند‌ها با توجه به جنس سنگی که برای آن‌ها کار شده، جنس زنجیر و وزن آن‌ها متفاوت است. از دستبند با طرح سنگ، استیل، دستبند مردانه مهره دار و بافت در استایل نیمه رسمی و روزمره می‌توانید استفاده کنید. قیمت دستبند طلا مردانه به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم. یکی از نمونه‌های پرطرفدار، خاص و البته گران قیمت است که اکثر آقایان به آن علاقه دارند. مدل‌های دستبند طلا بسیار متنوع است و شما می‌توانید متناسب با سلیقه و بودجه خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

دستبند نقره کارتیه مردانه کد 035322