بهترین و آینده دار ترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بیت 24 | نی نی سایت

توکن‌های ساتوشی سبز که می‌توانند برای ارتقا کفش‌های ورزشی NFT کاربران استفاده شوند، برای توزیع این جوایز استفاده می‌شوند. همه کاربران برای شرکت در این رویداد باید یک جفت از این کفش‌های کتانی هوشمند داشته باشند و این کفش‌ها برای کسب پاداش ضروری هستند. علاوه بر این کاربران می‌توانند آن‌ها را به سایر کاربران اجاره کنند و بخشی از کل GST را به صاحبش می‌دهند.

بهترین و آینده دار ترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بیت 24 | نی نی سایت

بر اساس پیش بینی‌ها BNB می‌تواند در سال ۲۰۲۳ با شکست سقف قیمتی در محدوده ۷۴۰ دلار به مرز ۱۰۰۰ دلار هم دست پیدا کند. در ادامه پیش بینی‌های خوش بینانه قیمت‌های ۱۲۰۰ و سپس ۱۴۰۰ دلار هم برای بایننس کوین در سال ۲۰۲۳ اعلام شده است. در صورت تحقق این پیش بینی‌ها می‌توانیم انتظار داشته باشیم در سال ۲۰۲۴ BNB قیمت‌های ۱۷۰۰ و ۱۸۵۰ دلاری را هم لمس کند. البته در این میان نباید از این موضوع غافل شویم که پیش بینی بسیاری از تحلیلگران مشهور مانند پلن بی ، ویلی وو و اریک وورهیر که ادعا کرده بودند بیت کوین در پایان سال ۲۰۲۱ به محدوده ۱۰۰ هزار دلاری خواهد رسید محقق نشد. قیمت بیت کوین امروز و در زمان نگاش این مطلب در محدوده ۱۹ هزار دلار معامله می‌شود.

کرامر درمورد صرافی اف‌تی‌ایکس گفته است که بلاک چین هیچ ارتباطی با ورشکستگی آن نداشته و خود او نمی‌داند چطور باید این اتفاق را درک کند. داده‌های وب‌سایت فین‌بولد نشان می‌دهد که تعداد میلیونرهای دوج کوین تا ۱۲ دسامبر (۲۱ آذر) به ۶۸۵ نفر رسیده است. از این تعداد ۶۰۵ آدرس حداقل یک میلیون دلار دوج کوین دارند و ۸۰ آدرس حداقل ۱۰ میلیون دلار دوج کوین هولد کرده‌اند.

نرخ تورم منطقه یورو به سطح رکورد ۹.۱ درصدی رسید

این پروژه با توجه به ویژگی هایی که دارد می تواند از ارزهای دیجیتال آینده دار باشد. افراد علاقمند به سرمایه گذاری می توانند بخشی از سرمایه خود را روی این پروژه قرار دهند. بایننس کوین جزء رمزارزهایی بوده که در زمستان‌های کریپتو مقاومت خوبی داشته و نسبتا سریع به قیمت‌های قبلی بازگشته است. البته همه ارزهای راه اندازی شده در این حوزه با ارزش نبوده و حتی ارز بعضی از این ارز ها به صفر هم میرسن. به طور خلاصه از بین این همه رمزارز، پیدا کردن ارز معتبر و آینده دار کمی شوار هست.

  • فوربس با بررسی ۱۵۷ صرافی ارزهای دیجیتال در سراسر جهان، متوجه شد که بیش از نیمی از حجم کل معاملات گزارش شده بیت کوین احتمالاً جعلی هستند.
  • بنجامین نابارو، اقتصاددان ارشد سیتی بانک، گفته است که آخرین تخمین ما افزایش ۲۵درصدی و ۷درصدی قیمت‌های گاز و برق در بریتانیا خواهد بود که باعث افزایش نرخ تورم در این کشور خواهد شد.
  • صنعت بازی‌های کامپیوتری با وجود پیشرفت از نظر گرافیک طی سال‌های اخیر، یک مشکل اساسی دارد؛ داخل آن‌ها بازیکنان مالک دارایی‌های خود (درون بازی) نیستند.
  • همانطور که می‌دانید شبکه اتریوم در حال حاضر از الگوریتم اثبات کار به اثبات سهام گذر می‌کند چرا که این کار باعث بهبود پیدا کردن مقیاس پذیری و کاهش کارمزد در این شبکه می‌شود.
  • یعنی فروشندگان فعال در لوکال بیت کوینز حاضر به فروش بیت کوین‌های خود با قیمتی معادل ۳۸٬۰۰۰ دلار هستند و این در حالی است که بیت کوین هم‌اکنون در بازارهای جهانی با قیمت ۲۳٬۳۰۰ دلار معامله می‌شود.

این ارز با عرضه در گردش ۷,۰۱۵,۳۰۰,۷۳۶ ALGO گزینه خوبی برای معاملات کوتاه مدت حساب باز به شمار می‌رود. این رمز ارز در صرافی‌های زیادی مثل کوکوین، بایننس یا کوین بیس عرضه می‌شود و شما می‌توانید با جستجوی نماد ALGO در بازار این صرافی‌ها، این ارز را معامله کنید. به طور معمول، آلت کوین ها در مقایسه با بیت کوین، سرمایه گذاری های با ریسک بالاتری هستند، اما اغلب بازده بالاتری را در بازار صعودی ارائه می کنند. به طور کلی، ارزهای دیجیتال با ارزش بازار کمتر، نسبت به ارزهای دیجیتال بزرگ و معتبرتر مانند بیت کوین و اتریوم، نوسان بیشتری دارند. سکه های موجود در این لیست در بین 100 ارز دیجیتال برتر قرار دارند و هر پروژه دارای ارزش بازاری 1 بیلیون دلاری برای بررسی اینجا کلیک کنید است.

یکشنبه ۲۷ آذر ماه ۱۴۰۱ |۱۸ دسامبر ۲۰۲۲