خرید سیر سیاه فرآوری شده تازه- قیمت بسیار ارزان سلام عطار

جمع بندی تحقیقات نشان می دهد بهترین دما برای تخمیر سیر و تبدیل آن به سیرسیاه دمای ۷۰ درجه سانتی گراد است. باید توجه داشت که فقط دما موثر نیست و خواص سیرسیاه تحت تاثیر عواملی دیگری مثل رطوبت هم هست. هر چه دما بیشتر باشد فرآیند تخمیر سیر سیاه سریعتر اتفاق می افتد. در دمای ۷۰ درجه، سیر با سرعت دو برابر نسبت به دمای ۶۰ درجه تخمیر می شود. مطابق تحقیقات سیرسیاه در دمای بین ۷۰ تا ۸۰ درجه بهتر تخمیر شده و کیفیت، طعم و رنگ بهتری پیدا می کند. علاوه بر این، سیر سیاه می تواند باعث کاهش کلسترول و تری گلیسیرید شود که خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش سایت آریو کالا می دهد.

  • سیر سیاه هایی که دست به دست شده و با چندین واسطه به دست شما می رسد هم قیمت بالاتری دارد و هم ممکن است فاسد شده یا عمر کمتری داشته باشند.
  • این تا حدی به این دلیل است که آلیسین، ترکیبی که بوی تند سیر را در هنگام له شدن ایجاد می کند به ترکیبات آنتی اکسیدانی مانند آلکالوئیدها و فلاونوئیدها در هنگام تخمیر سیر سیاه تبدیل می شود.
  • طبق تحقیقات پیشین این ماده پر خاصیت باعث بهبود فاکتورهای چربی خون مانند کلسترول کل، تری گلیسیرید، LDL و HDL می شود.
  • تایید اینکه تاثیر سیر سیاه بر زودانزالی قابل توجه است یا نه، هنوز جای تحقیق و بررسی بیشتری دارد.
  • برای اینکه از مزایایی سیر سیاه بهرمند شوید توصیه می شود روزانه یک حبه سیر سیاه مصرف کنید.
  • به همین دلیل نقش موثری در کاهش وزن دارد و این خاصیت بی نظیر می تواند دلیل دیگری برای خرید سیر سیاه باشد.

سیر سیاه خرد شده را می توانید به سالاد و یا مایه ماکارونی اضافه کنید. زیاده روی در مصرف هر ماده‌ای می‌تواند عوارضی را ایجاد کند و باعث مسمومیت شود پس بهتر است در روز بیشتر از یک حبه از آن را مصرف نکنید. برای اینکه بتوانید از خواص این سیر برای درمان بسیاری از ناراحتی‌های معده خود بهره ببرید توصیه می‌شود هنگام صبح زمانی که ناشتا هستید و هنوز معده شما خالی است این سیر را رنده کنید و یا در لیوان آبی حل کنید و آن را مصرف کنید. با سلام کسانی که داروهای ضد انعقاد خون استفاده میکنند و مادران باردار یا شیرده با نظر پزشک مصرف کنند.

‫‬تغییر سیر به سیر سیاه باعث تبدیل آلیسین به یک آنتی اکسیدان قوی تر و پایدارتر به نام اس آلیل سیستئین SAC میشود. اِس اَلیل سیستین قابلیت جذب بالاتری در دستگاه گوارش دارد و فواید آنتی اکسیدانی بیشتری نیز در مقایسه با آلیسین دارد. به راحتی میتوانید سیر سیاه را در طول روز مصرف کنید بدون اینکه مشکلات بد تنفسی را تجربه کنید. مطالعات حاکی از این است که مصرف سیر سیاه عوارض ناشی از بیماری دیابت را کاهش داده و مقوامت سطح انسولین در بدن را بالا می برد و حتی به جلوگیری از دیابت بارداری کمک می کند.

سیر سیاه برای لاغری

مطالعه حیوانی دیگری نشان داد که عصاره سیر سیاه به کاهش چربی خون، تری گلیسیرید و کلسترول کل در موش هایی که از رژیم غذایی پرچرب تغذیه شده بودند کمک کرد. سطوح بالای این موارد معمولا نشان دهنده افزایش خطر بیماری قلبی است. فرآیند تخمیر باعث می‌ شود سیر سیاه حاوی آنتی‌ اکسیدان های بیشتری نسبت به سیر خام باشد. سیر سیاه پلاک های چربی دورن خون را با رسوب در دیواره رگ ها باعث تنگ شدن رگ ها و عروق می شوند و جریان خون و در نتیجه سکته مغزی و قلبی شود. سیر سیاه به خاطر داشتن ماده هیدروکسی خواص ضد التهاب بیماری های قلبی عروقی پیشگیری می کند.

خرید سیر سیاه فرآوری شده تازه- قیمت بسیار ارزان سلام عطار سایر مطالعات لوله آزمایش نشان داده اند که سیر سیاه باعث می شود سلول های سرطانی در سرطان روده بزرگ و معده انسان و همچنین سرطان خون شروع به از بین رفتن کنند. یک مطالعه متفاوت به 60 فرد مبتلا به کلسترول بالا به مدت 12 هفته روزانه 6 گرم عصاره سیر سیاه یا دارونما داد. سیر سیاه کلسترول HDL را افزایش و نشانگرهای بالقوه بیماری قلبی را کاهش داد. سیر سیاه همچنین دارای تعدادی از فواید سلامتی است که ممکن است بیشتر از سیر خام باشد. سیر سیاه آنتی اکسیدان و قدرت هضم بالایی دارد، سیر سیاه حاوی سولفور لینولئیک اسید پلی فنال است و ۱۸ از۲۰ امینو آسید موردنیاز بدن را تامین میکند.

سیر سیاه برای تقویت سیستم ایمنی بدن

مونوسدیم گلوتامات ماده غالب در گوجه را و چسبناک است تخصصی ایجاد می کند صورت مصرف بارگیری به بعضی سلول های مغزی آسیب می رساند. این ترکیبات به طور طبیعی در طول ذخیره سیر در دمای سرد می توانند هیدرولیز و اکسید شده و آلین تشکیل می دهد. لطفا جهت مشاوره با کارشناسان ما با شماره ۰۳۱۹۱۰۱۵۵۱۰ تماس بگیرید. راحت ترین و ساده ترین نحوه ثبت سفارش ، ثبت سفارش به صورت آنلاین از وب سایت در کمتر از three دقیقه می باشد . اگر قبل از ورزش غذا بخورید، می توانید چربی بدن خود را بیشتر بسوزانید.

خرید سیر سیاه دکتر بیز در اصفهان