خرید لیتیوم بروماید کره ای قیمت لیتیوم بروماید چیلرهای جذبی | alomohandes

خرید لیتیوم بروماید کره ای قیمت لیتیوم بروماید چیلرهای جذبی | alomohandes

با اولين کارکرد چیلرجذبی يک لايه حفاظت بر روی سطوح فولادی داخلی محفظه ها ايجاد می شود که مانند عايق عمل کرده و از بروز خوردگی در بدنه لیتیوم بروماید جلوگيری می کند. کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت جهان تهویه باد صبا می باشد. محلول ليتيوم برومايد استفاده شده در چيلرهاي جذبي مي بايست متناسب با شرايط كاري دستگاه بوده و فاقد ناخالصي‌هاي مضر باشد. محلول ليتيوم برومايد چيلر ابارا ساخت كارخانه اباراي ژاپن مي‌باشد و داراي بالاترين درصد خلوص (%99.8) در بين مدل‌هاي مشابه مي‌باشد.

  • نکته دیگر اینکه بسیاری از آزمایش های خاص خوردگی بر روی محلول لیتیم بروماید انجام می گیرد، اما بعلت ناچیز بودن مقادیر بدست آمده، معمولا گزارش نمی شود.
  • سرعت دریافت و بررسی نمونه ها توسط آزمایشگاه از اهمیت به سزایی برخوردار است.
  • در صورت تماس لیتیوم بروماید در غلظت های بالا با پوست، چشم و نقاط مختلف بدن موجب بروز مشکل می شود.
  • هنگامی که غلظت لیتیوم بروماید بالا رفته و دما نيز پايين باشد، کريستاليزه شدن رخ می دهد.
  • محلول خالص لیتیوم بروماید تقریباً خنثی است بهر حال محلولی که در چیلرهای جذبی مورد استفاده قرار می گیرد اندکی قلیائی می باشد که مسئله خوردگی را منتفی می سازد.

این ترکیب به عنوان یک نمک لیتیومی معمولاً به صورت پودر یا بلورهای بی‌رنگ تهیه می‌شود و در غلظت‌های مختلف در دسترس است. برای مثال، لیتیوم بروماید با غلظت ۹۹٫۹٪ برای استفاده در صنایع الکترونیک، داروسازی و شیمی تجاری تولید می‌شود. به همین ترتیب، برای دیگر کاربردها نیز غلظت‌های مختلفی ممکن است وجود داشته باشد. در نهایت، برای خرید لیتیوم بروماید با غلظت و مقدار دلخواه، باید به این نکته توجه کنید که لیتیوم بروماید یک ترکیب شیمیایی حساس است و باید در شرایط مناسب نگهداری شود. برای این منظور، بهتر است مشخصات نگهداری و شرایط ذخیره‌سازی را پیش از خرید با تامین کننده مورد نظر مشاوره کنید و در هنگام دریافت محصول، به رعایت شرایط نگهداری و استفاده از لیتیوم بروماید با غلظت و مقدار دلخواه توجه کافی را داشته باشید.

واردکننده مستقیم قرص کلر و پودر کلر – شرکت جهان شیمی

همچنين در آغاز فصل سرما و هنگامی که دستگاه کار نمی کند نيز بايد به محلول اين الکل را اضافه کرد. کاربرد دیگر اکتیل الکل جلوگیری از ایجاد فوم در ژنراتور می باشد.محلول لیتیوم بروماید در ژنراتور و گاهی در ابزوبر ایجاد کف می کند که با افزودن اکتیل الکل این معضل برطرف می گردد. محلول خالص لیتیوم بروماید تقریباً خنثی است بهر حال محلولی که در چیلرهای جذبی مورد استفاده قرار می گیرد اندکی قلیائی می باشد که مساله خوردگی را منتفی می سازد. اگرچه خاصیت سمی محلول لیتیوم بروماید بسیار ضعیف می باشد بهر حال باید از تماس مستقیم پوست و یا اجزای بدن به آن خودداری گردد.

دسته محصولات

کلر عنصر شیمیایی مهمی در تصفیه آب، مواد گندزدا در سفیدکننده و نیز در گاز خردل به‌شمار می‌رود. این محصول ضد کپک مایع شفاف کمی زرد رنگ از خانواده ایزوتیازولین و بر پایه کلرو متیل ایزو تیازولین و متیل ایزو تیازولین CMIT/MIT می باشد. تینر10000معمولی جهت رنگهای بر پایه آلکید و نیترو سلولز ساخته شده که در تهیه آن از بهترین مواد داخل و خارج استفاده شده است . توزیع و ارائه انواع ساشه رطوبت گیر مخصوص بسته بندی کیف،کفش،البسه آجیل و خشکبار،غذای حیوانات خانگی ،دارو و … زمانی که با این دسته از مواد کار می کنید از دستکش، عینک و ماسک استفاده کنید، در صورت تماس با بدن آن را با آب فراوان بشویید و در صورت نیاز به پزشک مراجعه نمایید.

فروش مواد پلی آمید

آلومینا اکتیو سایز 3-5 و سایز 5-8 موجود کیفیت عالی و قیمت زیر بازار … استعلام آخر را ازما بگیرید تمامی گریدهای بادی و تزریقی ونایلون … ظرف هایی حاوی محلول باید کاملا بسته و محفوظ باشد و دور از عوامل اکسید کننده انبار شود.