پی آر اف PRF چیست؟ جوانسازی پوست با پی آر اف PRF کلینیک دکتر مدرسی در اصفهان | elitarchgroup

با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. در سال 81 با رتبۀ 17 کشوری در امتحان تخصص رشتۀ پوست و زیبایی دانشگاه اصفهان پذیرفته مدیریت پروژه شدم. همزمان با این موفقیت در امتحان اعزام به خارج رشته تغذیه شرکت کردم و در این امتحان نیز موفق به کسب بورس خارج کشور شدم. محدوده فعاليت های بهسازی لرزه ای اين شركت شامل گروه های شهرسازی و معماری ، ميراث فرهنگی ، راه و ترابری ، مهندسی آب ، انرژی ، پست و مخابرات ، صنعت و نفت و گاز می باشد. سبزسازه‌ای عزیز، جهت حفظ امنیت حساب بانکی خود، قبل از واریز هرگونه وجه به صورت کارت به کارت، اطمینان حاصل کنید که شماره کارت به نام” ایستاسازه قهستان” باشد. ممنون از پیشنهادتون حتما در مقالات بعدی سبزسازه در نظر گرفته می‌شود.

که پس از سال ها مطالعه بر روی خوردگی، FRP به عنوان یک جایگزین مناسب برای آرماتور های فولادی کششی در بتن پیشنهاد شد. چسب FRP اف آر پی (رزین اپوکسی نصب FRP) دارای مقاومت شیمیایی و مکانیکی بالایی در برابر خوردگی است . وظیفه ی اصلی الیاف FRP اف آر پی تامین سختی و مقاومت در عضو تقویت شده می باشد . الیاف FRP در دو نوع الیاف یک جهته و دو جهته وجود دارند ، این الیاف FRP پس از آغشته شدن به چسب های اپوکسی یا همان چسب FRP اف آر پی ، سبب ترمیم ، تعمیر و تقویت اعضای باربر در ساختمان یک سازه می شوند .

ویژگی های الیاف FRP در تقویت سازه :

روش پی آر اف برای درمان عارضه آلوپسی آندروژنتیک یا همان طاسی ارثی که هم در مردان و هم در زنان با الگو های مختلفی مشاهده می شود، مورد استفاده قرار می گیرد . متخصصین پی آر اف معتقد اند که از این روش می توان برای درمان کم پشتی مو در زنانی که از آلوپسی ترکشن رنج می برند ، نیز استفاده کرد . آلوپسی ترکشن عارضه ای است که در اثر کشیدن زیاد مو ها برای بستن آن به حالت دم اسبی یا بافتن مو و سایر مدل های مو که نیاز به کشیده شدن مو ها دارد ، به وجود می آید . تحقیقات نشان داده است که پی آر اف برای درمان ریزش مو در مراحل اولیه به خوبی اثر می کند .

  • با اين كار هم در جهت اطمينان به سازه بهبود مي بخشيم و هم در مقابل حوادث غير مترقبه از جمله زلزله و باد و از اين قبيل، مقاومت سازه را افزايش مي دهيم .
  • در صورت استفاده از میلگردهای کامپوزیتی در اجرای اسکلت بتنی باید با آزمایش دقیق این میلگردها در برابر بار رفت و برگشتی، از رفتار آن ها اطمینان حاصل کرد.
  • برای محصورسازی پایه پل ها، FRP فقط در ناحیه های پلاستیکی استفاده می شود که تقریبا شامل بالا و پایین ستون می شود به جز در حالتی که محصورسازی را به قصد افزایش نیروی محوری انجام داده باشند.
  • یک بسته 6 کیلویی برای چسبندگی ضخامت تقریبی 3 میلی متر از لمینیت های با عرض 80 میلی متر کافی است.
برای این کار آب از میان چند نوع مختلف از فیلتر هایی که تعبیه شده است عبور می کند و در نهایت آبی سالم و تمیز و آماده استفاده تولید می شود. حال برای عبور دادن آب ها از این فیلتر های شنی می بایست از مخزن FRP بهره بگیریم ، همچنین برای زلال سازی آب ها و تصفیه آب هایی که در خنک سازی برج های خنک کننده استفاده می شود ، می توان از این مخازن بهره برد. تولید اولین مخزن FRP در ایران و واردات مخازن FRP با برند Canature و HYDROTEC توسط شرکت اسپوتا با تضمین کیفیت کالا همراه است.

لمینیت کربن ™UCL

پی آر اف PRF چیست؟ جوانسازی پوست با پی آر اف PRF کلینیک دکتر مدرسی در اصفهان | elitarchgroup